پنجشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۱۴ ۸
طبقه بندی: رویدادها
چچ
2KfZgdiq2KrYp9it2YrZhyDYr9mI2YXZitmGINix2YjZitiv2KfYryDZhdmE2Yog2KfYs9iq2KfYsdiq2KfZvtmKINmD2KfYsdii2YHYsdmK2YbZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDYr9ixINmF2LTZh9iv

افتتاحیه دومین رویداد ملی استارتاپی کارآفرینی اجتماعی در مشهد

افتتاحیه دومین رویداد ملی استارتاپی کارآفرینی اجتماعی با محوریت ترویج ازدواج و تحکیم بنیان خانواده در کارخانه نوآوری مشهد برگزار شد.

سید محسن اصغری نکاح دبیر رویداد ملی استارتاپی و کارآفرینی گفت: این رویداد با هدف استفاده از پتانسیل‌های کارآفرینی اجتماعی در دانشگاه‌های کشور به منظور فراهم آوردن و گسترش هرچه بیشتر بستر‌های لازم در امر ترویج ازدواج و تحکیم بنیان خانواده در فضای جامعه و دانشگاه برگزار شد.

او گفت: بعضی از محور‌های این رویداد شامل نظام مشاوره‌ای و آموزش قبل، حین و پس از تشکیل خانواده، بهبود و حفظ روابط درون خانوادگی، خانواده پایدار و سبک زندگی سالم بر مبنای فرهنگ اسلامی-ایرانی، اقتصاد خانواده و بازار کسب و کار خانوادگی بوده است.

دبیر رویداد ملی استارتاپی و کارآفرینی گفت: در این رویداد افراد و علاقه‌مندان بعد از ثبت‌نام، ایده‌هایشان مورد غربال‌گری قرار گرفته است و افراد منتخب در کارگاه‌های آموزشی حضور داشتند، در حال حاضر رویداد پایانی و اختتامیه آن نیز از ۱۴ الی ۱۶ اردیبهشت در حال برگزاری است.

او گفت: اقشار مختلف دانشگاهی، صاحبان ایده‌های نو، فعالین استارتاپی، کارآفرینان و علاقه‌مندان حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی مرتبط با سرفصل‌های ذکر شده در این رویداد شرکت دارند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3953921000163
Qt: 2.4752056598663