دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۳ ۶۳
طبقه بندی: رویدادها
چچ
2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYs9mKINin2YXZitmGINmH2YUg2KLZgdix2YrZhtmKINmF2LTZh9ivINio2LHar9iy2KfYsSDYtNiv

اختتامیه سی امین هم آفرینی مشهد برگزار شد

مدیر مرکز نوآوری شهری مشهد گفت: این هم آفرینی با هدف طراحی راه حل بهره برداری از فضای در نظرگرفته شده برای رستوران و کافی شاپ در کارخانه نوآوری مشهد برنامه ریزی و اجرا شد.

مدیر مرکز نوآوری شهری مشهد گفت: این هم آفرینی با هدف طراحی راه حل بهره برداری از فضای در نظرگرفته شده برای رستوران و کافی شاپ در کارخانه نوآوری مشهد برنامه ریزی و اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد " غلامرضا عباس زاده" با اعلام این مطلب گفت: سی امین رویداد هم آفرینی رویدادی تعاملی است که بستر مناسب برای ارایه ایده های خلاق و نوآور معماری و اقتصادی متناسب با فضای فعالیتی در کارخانه را فراهم می آورد .

وی گفت : کمبود فضای رستوران و کافه و همچنین مکانی جهت تهیه میان وعده برای اکوسیستم مستقر در کارخانه نوآوری مشهد، به وضوح حس میشد و با توجه به حضور جوانان خلاق ایجاد رستوران و کافه به صورت متداول با فضای خلاقانه ای کارخانه مطابق نبود.

مدیر مرکز نوآوری شهری مشهد در ادامه بیان کرد: جهت رفع خلاء موجود، استودیو نوآوری شهری ماموت به سفارش معاونت اقتصادی شهرداری و با حمایت کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی ششم و مرکز نوآوری شهری ، برگزاری سی امین هم آفرینی در دستور کار قرار گرفته به نحوی که با ایجاد بستری برای خلق ایده ها و راه حل های مبتکرانه امکان بهره بدراری مطلوب از فضای رستوران را فراهم آورد و در محیطی تعاملی با همیاری گروه های مزبور جهت رفع این مشکل قدم بردارد.

عباس زاده گفت: برگزاری این رویداد با موضوع باز طراحی و انطباق ایده های بهره برداری نوآورانه برای فضای رستوران و کافی شاپ کارخانه نواوری شهر مشهد سبب شد تا میان متخصصین حوزه های مختلف تبادل افکار و تجربه به جهت خلق ایده های خلاقانه شکل بگیرد، راهبری و اصلاح شوند و به مدیران و سرمایه گذاران ارائه شوند.

گفتنی است: هم آفرینی نوعی رویداد طراحی تعاملی است که در آن شرکت کنندگان با انگیزه و خلاق با گرایش در حوزه ی برنامه ریزی و طراحی) معماری، شهرسازی، فضای سبز، محیط زیست، طراحی صنعتی، گرافیک، مجسمه سازی، نقاشی و ...(گرد هم می آیند و ضمن آشنایی با سرفصل های مهم این دوره به خلق اثر با کمک منتورهای رویداد می پردازند.

سی امین هم آفرینی مشهد، به سفارش دبیرخانه شهر ترمیمی و توسط استودیو نوآوری شهری شتابدهنده ماموت، و حمایت مرکز نوآوری شهری مشهد از 29 آبان تا 14 آذر ماه 1400 برگزار شد.

برای تقدیر از ایده های برگزیده نیز به همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مبلغ صد میلیون ریال برای اهدا به ایده های برگزیده در نظر گرفته شد که جزییات آن به شرح ذیل می باشد.

تیم اول: 50 میلیون ریال

تیم دوم: 30 میلیون ریال

تیم سوم: 20 میلیون ریال

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0455266634623
Qt: 1.8299977779388