یکشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۲ ۶۷
طبقه بندی: رویدادها
چچ
2KzZhNiz2Ycg2YfZhdin2YfZhtqv2Yog2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYqNmK2LPYqiDZiCDahtmH2KfYsdmF2YrZhiDZh9mFINii2YHYsdmK2YbZiiDZhdi02YfYrw==

جلسه هماهنگی برگزاری اختتامیه بیست و چهارمین هم آفرینی مشهد

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ایده های برگزیده بیست و چهارمین هم آفرینی مشهد برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ایده های برگزیده بیست و چهارمین هم آفرینی مشهد با موضوع "نوآوری در بازبرنامه ریزی و طراحی الگوی بهینه مسکن در محلات هدف بازآفرینی" در مورخ سه شنبه 25 خرداد ماه 1400 در محل آمفی تئاتر کارخانه نوآوری شهری از ساعت 17:30 تا 19:30 برگزار خواهد شد.

بیست و چهارمین هم آفرینی مشهد که از یکم اردیبهشت ماه با موضوع الگوی بهینه مسکن آغاز گردید، در گام اول 19 کارگاه آنلاین به صورت مجازی توسط اساتید و متخصصین داخلی و خارجی در حوزه ی مسکن با هدف دانش افزایی و گفتمان سازی برگزار گردید. در این سلسله وبینارها که در 8 شب متوالی برگزار شد، بیش از 200 نفر از سراسر کشور ثبت نام و شرکت کردند.

همزمان با تشکیل جلسه منتورینگ آنلاین با حضور 9 منتور با سابقهُ، به بحث و گفتگو پیرامون ایده ها و محورهای پیشنهادات پرداخته شد و سه پنل تخصصی طراحی الگوی مسکن کوچک، برنامه ریزی مسکن در واحد همسایگی و محله و اقتصاد مسکن تشکیل شد. در نهایت در تاریخ 6ام خرداد ماه رویداد داوری طرح ها بین 9 تیم برگزار گردید که 7 داور به بررسی طرح­ها پرداختند.

آدرس کوتاه شده: