پنجشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۹ ۱۲۴
طبقه بندی: استارتاپ ها و شتابدهنده ها
چچ
بازدید فعالان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی از کارخانه نوآوری و رصدخانه شهری مشهد

بازدید فعالان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی از کارخانه نوآوری و رصدخانه شهری مشهد

مدیران استارت آپ ها و فعالان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی شهر مشهد از مجموعه کارخانه نوآوری مشهد و رصد خانه شهری بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، صبح امروز مدیران شتابدهنده های تخصصی استان، معاونت اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل کار و امور اجتماعی استان، هیات رییسه انجمن مراکز شتاب دهنده استان و انجمن شرکت های دانش بنیان استان، نماینده پارک علم و فناوری استان، اعضا کارگروه اشتغال استان، نماینده صندوق کارآفرینی امید و همچنین مدیر کانون کشوری مراکز مشاوره کارآفرینی کشور و مدیران استارت آپ ها و فعالان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی شهر مشهد از مجموعه کارخانه نوآوری مشهد و رصد خانه شهری بازدید کردند.
در این بازدید مدیرکل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد ضمن تشکر از فعالان و تاثیر گذاران این حوزه به ویژه انجمن مراکز شتابدهنده استان اظهار کرد: یکی از درخواست های ما حمایت و معرفی فعالان این حوزه در راستای غنا و رشد فعالیت های آتی کارخانه نوآوری مشهد است.
وی با دعوت از همه فعالان این اکوسیستم جهت حضور و تقویت این مگاپروژه شهری در شرق کشور افزود: کارخانه نوآوری مشهد با توجه به ظرفیت های علمی و تخصصی استان قطعا مشهد را به شهری هوشمند با ساختای جدید و محیطی پویا و خلاق، یکپارچه و هماهنگ در حوزه نوآوری و خلاقیت تبدیل خواهد کرد که این امر مستلزم همکاری و هماهنگی بیش از پیش و استفاده بهینه از منابع و سرمایه های دانشی و نوآور مشترک فعالان این حوزه در مشهد است.
در حاشیه این بازدید اعتبار نامه و مجوز شتاب دهنده شرکت کسب وکار رضوی از مجموعه های فعال در حوزه کسب وکار و وابسته به آستان قدس رضوی به این شرکت به همراه گواهینامه عضویت در انجمن مراکز شتابدهنده استان اعطا شد.