شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳ ۴۳
طبقه بندی: رویدادها
چچ
انتقال تجربیات در کسب و کار های دیجیتال

انتقال تجربیات در کسب و کار های دیجیتال

برگزاری اولین رویداد آنلاین رایگان از سلسله رویدادهای همیار ایده با موضوع انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال با همکاری شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی سازمان همیاری خراسان رضوی

مدیر موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی از برگزاری اولین رویداد آنلاین رایگان از سلسله رویدادهای همیار ایده با موضوع انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال با همکاری شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سارا شهرکی با بیان اینکه فناوری‌های ارتباطی نوین و ابزارهای دیجیتالی منجر به پیشبرد اهداف اقتصادی و توسعه‌یافتگی پایدار می شود گفت: موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداریها به عنوان یکی از مراکز وابسته به سازمان همیاری شهرداری های استان و به عنوان دبیرخانه شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی در جهت کمک به ارتقای ایده پروری و حمایت از صاحبان ایده اقدام به برگزاری سلسه رویدادهای همیار ایده کرده است.

وی با اشاره به برگزاری اولین رویداد با عنوان انتقال تجربیات در کسب و کارهای دیجیتال در22 آبان ماه با حضور بنیان گذاران و متخصصان کسب و کارهای آنلاین موفق ملی و بین المللی به عنوان صاحبنظران این حوزه، افزود: این رویداد فضای مناسبی برای برنامه ریزی و توسعه اقتصادی، اقتصاد آموزشی، اقتصاد سرمایه گذاری، اقتصاد گردشگری، کارآفرینی و کسب و کار و ... می باشد و افراد خلاق و نوآور می توانند از طریق فناوری های نوین و دیجیتال کسب و کاری را راه اندازی کنند.
مدیر موسسه تحقیقات آموزش و مشاوره سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی با بیان اینکه آموزش و مشاوره های مناسب یکی از عوامل بسیار مهم در توسعه مسیر اقتصاد دیجیتال می باشد، یادآور شد: امروزه اقتصاد دیجیتالی به شدت در حال رشد و پیشرفت است و در سال های اخیر نسبت به دیگر جوانب اقتصادی، رشد فزاینده ای داشته است به طوری که در دوران حاضر، شاهد تحرکات خوبی در فضای کسب و کارها با الگوهای جدید هستیم.

وی تصریح کرد: به همین منظور، اولین رویداد از سلسله رویدادهای همیار ایده با محوریت "نوآوری، فناوری IT و اقتصاد دیجیتال" با تلاش شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی استان برنامه ریزی شده است و با همکاری پارک علم و فناوری، اتاق بازرگانی استان و ... در بستر وبینار برگزار می‌شود.
شهرکی بیان کرد: ثبت نام در این رویداد رایگان است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس idea.hamyari-kh.ir برای شرکت دراین رویداد اقدام کنند.
وی اضافه کرد: سخنرانان این رویداد، رئیس اتحادیه بلاک چین ملی مالزی، مدیرعامل داده پردازی آموت، بنیان گذار الو پیک، بنیانگذار مجموعه پیگام، معاون اجرایی و مدیر دپارتمان املاک شیپور، بنیان گذار چی کارا و علی اصغر عنابستانی رئیس کمیته اشتغال و روابط کار مجلس شورای اسلامی خواهند بود.
مسئول دبیرخانه شورای توسعه ظرفیت های اقتصادی و انسانی استان، خاطرنشان کرد: این شورا با برگزاری این سلسله رویدادها تلاش دارد با یک نگرش علمی، نقاط ضعف و قوت ایده ها را شناسایی کرده و زمینه های لازم جهت ارتباط صاحبان ایده با صاحبان کسب و کارها را از طریق مشاوره ایجاد و راهکارهایی در راستای پیوند ایده و صنعت را فراهم آورد.
#همیار_هم_باشید