سه شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۹ ۴۲
طبقه بندی: جلسات
چچ
راهکار فناورانه برای حل مشکلات بوی نامطبوع و اشتعالزایی تولیدکنندگان کفش

راهکار فناورانه برای حل مشکلات بوی نامطبوع و اشتعالزایی تولیدکنندگان کفش

بررسی مشکل جابجایی صنف تولیدکنندگان کفش با دعوت از نمایندگان سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری و نمایندگان شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در مرکز نوآوری شهری

جلسه بررسی مشکل جابجایی صنف تولیدکنندگان کفش با دعوت از نمایندگان سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری و نمایندگان شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در مرکز نوآوری شهری برگزار گردید.

طبق اعلام سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد چندی پیش، از لیزرکاران صنف کیف و کفش خواسته شد که به دلیل آلایندگی و بوی نامطبوع دستگاه های لیزر کارگاه های خود را به خارج از شهر منتقل کنند و از تسهیلات تشویقی بهره مند شوند. با توجه به اینکه پیشه وران این صنف از اتحادیه خود و شرکت شهرک های صنعتی برای حل مشکل استمداد کرده بودند، مرکز نوآوری شهری جلسه ای برای بررسی امکان رفع مشکل با استفاده از فناوری های روز برگزار کرد.

در این جلسه در تاریخ 25 شهریور 99 که با دعوت از نمایندگان سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری و نمایندگان شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی برگزار شد پس از بررسی مشکلاتی که برای این صنف ایجاد شده است و از طرفی وجود ضوابط استاندارد آلایندگی و... که در حال حاضر رعایت نمی شود، نهایتا مقرر شد در جلسه ای دیگر با حضور نمایندگان سازمان محیط زیست، اتحادیه کیف و کفش مشهد، سازمان آتش نشانی و... مشکل به طور دقیق تبیین شود تا چنانچه با راهکار فناورانه مشکلات بوی نامطبوع، اشتعالزایی و... برطرف شد، درخواست سازمان ساماندهی مشاغل لغو شده و صنف لیزرکاران بتوانند کار خود را ادامه دهند.