سه شنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ۴۳۴
طبقه بندی: مرکز نوآوری شهری
چچ
2LHZiNmK2K/Yp9ivINin2YrYr9mH4oCM2b7Ysdiv2KfYstmKINiz2KfYstmF2KfZhiDZvtin2LHZg+KAjNmH2Kcg2Ygg2YHYttin2Yog2LPYqNiy

ایده‌پردازی سازمان پارک‌ها و فضای سبز

رویداد ایده‌پردازی سازمان پارک‌ها و فضای سبز

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد، رویداد ایده‌پردازی سازمان پارک‌ها و فضای سبز را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علاقمندان به شرکت در این رویداد [رویداد ایده‌پردازی سازمان پارک‌ها و فضای سبز] می توانند برای ثبت‌نام،؛ اطلاعات تماس خود را همراه با شرح مختصر ایده خود به آدرس ایمیل innovation@mashhad.ir ارسال کنند.

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد میزبان رویداد ایده‌پردازی سازمان پارک‌ها و فضای سبز است که به صورت مجازی برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال ایده هفتم اردیبهشت ماه جاری اعلام شده است.

محورهای ایده های ارسالی باید "تامین منابع آبی پایدار و ارزان قیمت و افزایش راندمان مصرف آب فضای سبز (روش‌های تامین، تصفیه و بازچرخانی، توزیع، مصرف، هوشمند سازی و ...) و روش‌های نوین واگذاری و نظارت بر توسعه و نگهداری فضای سبز" باشد.

همچنین "مشارکت اجتماعی و شهروندان در زمینه توسعه و نگهداری فضای سبز، بهره‌گیری از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زمینه احداث و توسعه زیرساخت‌ها و فضای سبز و توسعه خدمات رفاهی، تفریحی و گردشگری و نیز شناسنامه دار کردن و پلاک کوبی درختان و درختچه‌های شهری با استفاده از روش‌های نوین و کارآمد از دیگر محورهای این ایده ها است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: