سه شنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴ ۲۹۳
طبقه بندی: استارتاپ ها و شتابدهنده ها
چچ
معرفی سایت ساز و فروشگاه ساز ایران سرور

معرفی استارتاپ

معرفی سایت ساز و فروشگاه ساز ایران سرور

راه اندازی کسب و کار آنلاین در شرایط بحران کرونا، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار است...

هیچ‌وقت تا این اندازه، راه‌اندازی کسب و کار آنلاین مهم نبوده است. با ظهور بحران کرونا، عادات خرید مردم به سرعت در حال تغییر است و کسب و کاری که نتواند به صورت آنلاین خدمات دهی کند، به احتمال قوی و خیلی سریع از صحنه اقتصاد حذف خواهد شد.
اما ورود به دنیای آنلاین، برای کسانی که سررشته کافی ندارند، یک کابوس بزرگ است. خرید هاست و دامنه، قراداد با طراحان وب و برنامه نویسان، تولید محتوا و درج آن در سایت، هر کدام دردسرهای خودش را دارد و گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. یک انتخاب اشتباه ممکن است هزینه‌هایی چشمگیر روی دست شما بگذارد؛ و از آن مهمتر، باعث دلسردی شما نسبت به کسب و کار آنلاین شود.
سایت ساز و فروشگاه ساز ایران سرور، دغدغه و زحمت شما را تا حد بسیار زیادی کم می‌کند. آنقدر کم که فقط با چند کلیک و در کمتر از 10 دقیقه می توانید یک سایت یا فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید که امکانات آن تقریباً هیچ چیزی از فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ مانند دیجی‌کالا کم ندارد. کافی است در صفحه سایت ساز ایران سرور، موضوع وقالب کسب و کار خود را انتخاب، و کسب و کار آنلاین خود را بدون دردسر راه اندازی کنید:

https://www.iranserver.com/sitesaz/

مجموعه ایران سرور در راستای مسئولیت اجتماعی خود در ایام قرنطینه، اقدامات زیر را صورت داده است:

۱- ارائه زیر ساخت رایگان برای برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی آنلاین به سازمان ها و آموزشگاه های مختلف

۲- معرفی کسب و کارهای آنلاینی که در دوران قرنطینه باعث خروج کمتر افراد از منزل می‌شوند، طی نظر سنجی و رای مردمی در شبکه های اجتماعی

۳- برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان در حوزه های کلود، مارکتینگ، تولید محتوا و تکنیک های طلایی فروش

۴- تولید محتواهای مختلف آموزشی حفظ سلامت در محل کار در راستای کمک به کنترل بیماری کرونا و شتابدهی و خدمات رایگان به استارتاپهایی که شروع کار آنها با ایام قرنطینه همزمان شده است

۵- ارائه زیر ساخت رایگان به چند اپلیکیشن وزارت بهداشت

https://www.iranserver.com/

https://www.aparat.com/v/apueR