دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ۲۲۹
طبقه بندی: اکو سیستم استارتاپی
سطح برگزاری: استانی
چچ
2LPZiNmF2YrZhiDYsdmI2YrYr9in2K8g2YbZiNii2YjYsdmKINiq2YPYp9m+

سومین رویداد نوآوری تکاپ

سومین رویداد نوآوری تکآپ
سبک نوینی از رویداد‌های کارآفرینی؛
با تمرکز بر طرح‌های نوآورانه تولیدی

رویداد نوآوری تِکآپ سبک نوینی از رویداد‌های کارآفرینی است؛ که با تمرکز بر طرح‌های مبتکرانه و فناورانه تولیدی و صنعتی طراحی شده و در فرآیندی پویا ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح‌های نوین کاربردی، آن‌ها را به چالش کشیده و ضمن تجهیز و تکمیل طرح ها از بُعد فنی، اقتصادی و کسب و کار، زمینه لازم برای تجاری سازی طرح های فناورانه را فراهم می‌کند.

در این رویداد کلیه طرح های نوآورانه تولیدی به استثناء حوزه نرم افزار و خدمات قابل ارائه می باشد.

اطلاع رسانی و ثبت نام، ارزیابی و پذیرش اولیه

10 دی تا 10 بهمن

در این مرحله، متقاضیان در چهارچوب محورهای رویداد، تا تاریخ 10 بهمن، اقدام به ثبت نام در رویداد می نمایند و طرح های ثبت نام شده در رویداد، مورد ارزیابی و بررسی اولیه هیئت کارشناسی دبیرخانه رویداد، قرار گرفته و طرح هایی که در چهارچوب محورها و شاخص های رویداد باشند، پذیرش و وارد مراحل بعدی می شوند.

دوره تجهیز

10 بهمن تا 6 اسفند

در این مرحله طرحها و ایده ها مورد نظر از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و به منظور ارتقا مهارت های اولیه فضای کسب و کار و تحلیل طرح از جنبه های اقتصادی در راستای تعامل هرچه بهتر و دقیق تر صاحبان فناوری و صاحبان صنعت، ضمن بهره مند شدن از مشاوران خبره، از فرصت کارگاه های آموزشی به منظور متناسب سازی طرح ها با نیاز بازار و سرمایه گذاران استفاده خواهند کرد.

جمع بندی مرحله تجهیز

4 تا 6 اسفند

شرکت کنندگان در پایان دوره تجهیز، طی دو روز، با کمک مربیان به جمع بندی و تکمیل بوم مدل کسب وکار برای ارائه به هیأت داوران می پردازند.

Demoday سرمایه گذاری

8 اسفند

شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره تکامل، در برنامه ویژه “فرصتهای سرمایه گذاری نوآورانه” با حضور سرمایه گذاران، صنعتگران و کارآفرینان، طرح خود را ارائه داده و پس از آن، مسیر مذاکرات تجاری آنان با حضور مشاوران تجاری سازی تا حصول نتیجه تسهیل می گردد.

تاریخ شروع: یکشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
تاریخ پایان: یکشنبه, ۰۸ اسفند ۱۴۰۰
آدرس محل برگزاری: .
محورهای رویداد:

کشاورزی، ماشین آلات و ابزارآلات

سلامت و تجهیزات پزشکی

علوم فنی و مهندسی

محیط زیست و مدیریت پسماند

سایر طرح های نوآورانه قابل تولید

No Cache
Gt: 2.0474452972412
Qt: 1.9639525413513