سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ۹۴۱
طبقه بندی: مرکز نوآوری شهری
سطح برگزاری: سراسری
چچ
2YXYrNmF2YjYudmHINmD2KfYsdqv2KfZhyDZh9in2Yog2LnZhNmFINiv2KfYr9mH

مجموعه کارگاه های علم داده

برای ورود به یه چالش تازه آماده‌ای؟
این آغاز یه همکاری است!
بیا تا دست به دست و با کمک هم وارد دنیای علم داده‌ شویم، از هم بیاموزیم، پشتیبان هم باشیم و قدم به قدم به دانش همدیگر بیافزاییم.

بی صبرانه منتظرت هستیم.

این رویداد به همت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد و مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد در راستای مدرسه مجازی تابستانه علم داده برگزار میشه. این رویداد به این گونه است که در ابتدا علاقه مندان به موضوع علم داده ثبت نام می کنن و در تاریخ 29 بهمن ماه آزمون استعدادیابی به صورت حضوری و مجازی برگزار میشه! پس اون دسته از دوستانی که علاقه مند به شرکت هستن نگران نباشن ما تدارک حضور مجازی اونهارو هم دیدیم!
در آزمون استعداد یابی ما 40 نفر رو انتخاب می کنیم تا آموزش های تخصصی رو برای شرکت در مسابقات بزرگ داخلی و خارجی آمادشون کنیم تا با همراهی هم بتونیم تو مسابقات برای خودمون و شهر و کشورمون افتخار آفرین باشیم.

تو این دوره ها تلاش داریم بصورت واقعی بر روی پروژه های از پیش مشخص شده که داده های اون توسط مجموعه هایی مثل شهرداری مشهد در اختیارمون قرار می گیره کار کنیم و بتونیم تو مسابقات خوش بدرخشیم.

منتظرتون هستیم تا با ثبت نام وشرکت در آزمون و قبولی بعد از اون همراه هم بتونیم باهم آشنابشیم و در کنار اینکه دوست و هم تیمی های خوبی میشیم بتونیم دانش هم رو افزایش بدیم...

تاریخ شروع: چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ پایان: جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
نام محل برگزاری: بلوار کوثر، میدان پژوهش، کارخانه نوآوری مشهد
آدرس محل برگزاری: به صورت مجازی
No Cache
Gt: 1.2842213312785
Qt: 0.92739868164062