شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵ ۳۲۰
طبقه بندی: مرکز نوآوری شهری
سطح برگزاری: سراسری
چچ
2LPZhNiz2YTZhyDZiNio2YrZhtin2LHZh9in2Yog2YXYsdmD2LIg2YbZiNii2YjYsdmKINi02YfYsdmKOiDYotmK2YbYr9mHINiz2LHZhdin2YrZhyDar9iw2KfYsdmKINiv2LEg2KfZitix2KfZhg==

سلسله وبینارهای مرکز نوآوری شهری: آینده سرمایه گذاری در ایران

سلسله وبینارهای مرکز نوآوری شهری با عنوان " وبی تاک " برای کمک و توسعه به اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری پیش بینی و برنامه ریزی گردیده است. در هشتمین وبینار آن با عنوان " آینده سرمایه گذاری در ایران " در خدمت همراهان عزیز خواهیم بود. در این وبینار آقایان کمال مروج و علی ظریف به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

آقای کمال مروج مدیر سرمایه گذاری آخرین خبر و آقای علی ظریف دانش آموخته اقتصاد از دانشگاه شریف، پژوهشگر اقتصاد نوآوری و کارآفرینی می باشد. ایشان حدود یکسال به عنوان محقق میهمان در دانشگاه ایندیانای آمریکا بر روی اقتصاد کارآفرینی و مبانی علمی آن مشغول به فعالیت بوده است.

زمان: دوشنبه 26 خرداد ماه ساعت 22

لینک ثبت نام: https://eseminar.tv/wb9864

در ادامه ی رویداد های مرکز نوآوری شهری که در سال گذشته برگزار گردیده است، چناچه در یکی از رویداد های بلاکچین و آینده کسب و کار، گیمیفیکیشن و کاربرد آن در کسب و کارهای شهری، فیناپ مشهد و مدیران چگونه استخدام می کنند حضور داشته اید مشخصات خود و نام رویداد را برای ما ارسال تا کدتخفیف حضور را برایتان ارسال نماییم.

این نکته رو هم اضافه کنیم که در راستای مسئولیت اجتماعی مرکز نوآوری شهری درآمدهای حاصل از ثبت نام افراد در این وبی تاک ها صرف امور خیریه خواهد شد.

تاریخ شروع: شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
تاریخ پایان: دوشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
نام محل برگزاری: مرکز نوآوری شهری
آدرس محل برگزاری: رویداد به صورت مجازی برگزار می شود
سخنرانان:

کمال مروج مدیر سرمایه گذاری آخرین خبر

علی ظریف دانش آموخته اقتصاد از دانشگاه شریف، پژوهشگر اقتصاد نوآوری و کارآفرینی

مخاطبان:

علاقمندان به استارتاپ ها و شهر هوشمند، متخصصان شهری

فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.8291893005371
Qt: 1.695417881012